• https://www.facebook.com/fatihgizligidercom
İçerik

Sık Sorulan Sorular (Yeni)

1. Siteye üyelik ücretli midir?

Siteye üyelik ücretli değildir. Ve asla ücretli olmayacaktır. Demiştik 2013-2014 eğitim öğretim yılıyla beraber sitemizdeki tüm sayfaları tüm kullanıcılara açtık... Üye olsun olmasın herkes  her sayfayı görebilecek...

2. Siteye üye olmak bana ne kazandırtacak?

Sadece online test çöz sayfasındaki testleri görebileceksiniz. Online test çöz dışındaki tüm sayfaları üye olmadan rahatlıkla gezebilirsiniz.

3. Siteye üye oluyorum ama kullanıcı adım ve şifremle siteye giremiyorum.

Siteye üye olurken verdiğiniz email adresine bir aktivasyon linki gönderiyoruz. O linki tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Bu sebeple üye olurken kullandığınız geçerli bir mail adresi kullanınız. 

4. 2013 yılına ait yazılı sorularını görmek istediğimde şifre istiyor. Üyelik şifremi yazıyorum kabul etmiyor.

2013 yılına ait yazılı soruları için sizden istenen şifre üyelik şifresi değildir. O sayfalar öğrenciler ulaşmasın diye başka bir şifre ile özellikle şifrelenmiştir. Şifreyi öğrenmek için http://www.facebook.com/fatihgizligidercom adresinden mesaj yolu ile şifre isteyiniz.

5. Sınıfımda internet yok animasyonları indirmek istiyorum indirebilir miyim?

Animasyonları herhangi bir swf indirme programı ( save flash ) ile indirebilirsiniz. Ayrıca Tam Ekran Oyna linkini sağ tıklayarak bağlantıyı farklı kaydet diyerekte indirebilirsiniz.

6. Kim 500 Puan İster? oyununda hatalı sorular görüyoruz.

Hatalı soru gördüğünüzde sorunun bir kısmını hemen oyunun altındaki facebook yorum alanlarına yazınız, yorumunuzu okuduğumuz anda sorular düzeltilecektir.

7. Kim 500 Puan İster? oyununun ya da diğer animasyonların sizin çalışmalarınızı yayınlayan diğer sitelerden farkı var mı?

Bir çok oyunda fark yok ama hata ya da eksik olan oyunların hataları düzeltilmiş en güncel halleri her zaman www.fatihgizligider.com adresinde.

8. Ders videolarınızı okulda izlemek istediğimizde " MEB tarafından yasaklanmıştır." uyarısı alıyor  videoları izleyemiyoruz. 

Youtubeye erişim okullarda yasak olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz. Videoları indirerek sınıfta izletebilirsiniz.

9. Sitede yorum yapmak istiyorum, yapamıyorum.

Sitedeki yorum bölümlerinden yorum yapabilmeniz için önce facebook sayfanıza giriş yapmanız gerekir. Facebook ile sitemizi aynı browserdan açtığınız anda rahatlıkla yorum yapabilirsiniz.

10. Bu site için en iyi browser hangisi?

Site için google chrome ya da yandex browser öneriyoruz.

Matematik.biz
Matematiği daha çok
sevmeniz için
Fatih GİZLİGİDER
öneriyor..