• https://www.facebook.com/fatihgizligidercom

Anasayfa


Kaldıraç tiplerini öğrenmek için mükemmel bir animasyon. Hem teorik bilgi var hem görsel çizim hem eşleştirme
Basit makineler tarihinin en heyecan verici oyunu... Oynayan bi daha oynayacak, hangisi hangi basit makineye örnek bilmeyen kalmayacak...
Kim 500 Puan İster? Oyununu yeniledim. En büyük yenilik artık 5 joker hakkınız var...
Eğitim Bilişim Ağı Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne bağlı pilot aşamasında olan sosyal eğitim platformudur.
Boşaltım sistemi adına ne ararsanız 4'ü bir arada olan bu animasyonda...
Bu animasyon öğrencisi tarafından bıçaklanarak hayatını kaybeden RABİA SEVİLAY DURUKAN öğretmenimiz anısına hazırlanmıştır. Mekanın Cennet Olsun Zümrem
Site daha önce sizlerle paylaşmış olduğum tüm animasyonları içermektetir. Site hazırlama süresince eksik gördüğüm konularda tam 36 yeni animasyon eklendi.
Siteyi olabildiğince sade tasarlamaya çalıştım. Açılış itibarı ile 240 sayfadan oluşmakta. Ulaşmak istediğiniz bölümlere üst menü ya da yan menüden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
www.fatihgizligider.com ismini görünce bir çoğunuz şaşırmış olabilir. Bu site de nereden icap etti diyenleriniz de vardır. Siteyi açmamın 2 sebebi var bu 2 sebebe birazdan değineceğim.
İnsanın en son teknolojiyi kullanarak fiziksel kapasitesini ortaya koyduğu en büyük denemelerden biri başarıyla gerçekleştirildi.
 6 


Örnek soruları görmek için tıklayınız. 

İnternetten sipariş vermek için tıklayınız.

Çanta yayıncılık bayileri için tıklayınız.